Meble kuchenne

PK Studio jest solidnym producentem mebli kuchennych. Choć nasza siedziba znajduje się w Warszawie, realizujemy indywidualne zamówienia na terenie całej Polski, dzięki czemu większa liczba osób może cieszyć się wyjątkowymi meblami. Wkładamy dużo ciężkiej pracy w produkcję mebli kuchennych na wymiar, które są naszym zdaniem, bardzo specyficznym oraz ważnym rodzajem konstrukcji. Robimy wszystko, aby nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z dokonanego zakupu.

Szczególnie zależy nam na wysokiej jakości naszych produktów, dlatego wykorzystujemy najwyższej klasy materiały. Na bardzo szeroką skalę stosujemy płytę laminowaną, która zapewnia naszym wyrobom niespotykanie długą żywotność i zabezpiecza je bezwzględnie przez wszelkimi rodzajami uszkodzeń; w tym skutecznie chroni od zarysowań. Nasze wyroby są pojemne, przez co świetnie radzą sobie z racjonalnym zagospodarowywaniem każdej przestrzeni. Dodatkowo, wyróżniają je fantastyczne kształty i finezyjne wzory. W naszej obecnej ofercie mebli kuchennych, znajdziecie Państwo niezwykle wszechstronne szafki wiszące i stojące w rozmaitych konfiguracjach. Te niebanalne szafki charakteryzuje m.in.:

  • zmienna liczba półek i szuflad oraz ich rozmaity układ,
  • szeroki zakres wymiarów,
  • bogaty wybór modnych kolorów,
  • możliwość przeszklenia, zamontowania jednolitej pokrywy lub opcja bez pokrywy,
  • możliwość wykonania szafki narożnej,
  • możliwość zamontowania jednej lub dwóch par drzwi,
  • możliwość ścisłego dostosowania do projektu Kupującego.

Meble kuchenne od PK Studio

Produkty, wykonane przez nasz wykwalifikowany i doświadczony personel nie tylko są uniwersalne i praktyczne, ale także cieszą oczy. Upiększają każde pomieszczenie swoim oryginalnym i estetycznym wyglądem. Efektownie urozmaicają otoczenie. Ponadto, zawsze proponujemy meble kuchenne w nietypowo niskich cenach, ponieważ stawiamy na uczciwość w kontakcie z drugim człowiekiem. PK Studio to gwarancja jakości, terminowości i dbania o szczegóły wykończenia. Nie pozwalamy sobie na nawet najmniejsze niedociągnięcia, ponieważ jesteśmy nadzwyczajnie precyzyjni, dzięki czemu nasza praca nieustannie owocuje swoistymi dziełami sztuki na rynku meblowym. Szafki kuchenne dopasowujemy do konkretnych gustów. Nasze nieszablonowe pomysły lub Państwa osobiste projekty urzeczywistniamy z niezmiennie dobrym smakiem. Niezmiernie zależy nam na całkowitej autentyczności; więc takie też są nasze meble – prawdziwe, stworzone z ogromną pasją i po prostu niezastąpione w polskich kuchniach. Istotnym jest także fakt, że nasze wyroby to doskonała alternatywa dla popularnych produktów ze sklepów sieciowych, typu: IKEA, Castorama czy Black Red White.

Nie wierzysz? Sam przekonaj się o tym, że nie jesteśmy zwyczajnym producentem! Spraw sobie nowoczesny i stylowy zestaw niezbędnych mebli kuchennych, który będzie Ci służył z powodzeniem przez długie lata intensywnego użytkowania. Rozpocznij współpracę z profesjonalną firmą PK Studio już dziś. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.