Biurka

Biurko stanowi niezwykle ważny element wystroju całego pomieszczenia. Niezależnie, czy znajduje się ono w biurze, czy w pokoju –  biurko musi odznaczać się funkcjonalnością. Odpowiedni wybór biurka w znacznej mierze decyduje o wydajności naszej pracy bądź zapewnieniu komfortowej rozrywki, np. przy pisaniu na laptopie lub oglądaniu filmu. Zawsze trzeba dobierać ten szczególny mebel, mając na uwadze indywidualne potrzeby danego użytkownika. Wygoda to podstawowe kryterium, które decyduje o tym, czy dane biurko nadaje się właśnie dla nas. Każda osoba jest inna i ma różne oczekiwania, dlatego nasza firma wychodzi wszystkim Klientom naprzeciw, oferując biurka, wśród których na pewno znajdziesz coś dla siebie!

PK Studio to rzetelny warszawski producent, któremu zależy przede wszystkim na wysokiej jakości przedstawianych wyrobów. Nasze biurka wykonane są z wytrzymałej płyty laminowanej. Dzięki niej, biurka służą bez najmniejszego zarzutu przez długie lata i są bardzo odporne na wszelkie zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Posiadamy m.in.:

  • biurka tradycyjne,
  • biurka do biur,
  • biurka narożne,
  • biurka młodzieżowe,
  • biurka o niestandardowych kształtach blatu. 

wymiary: szerokość x głębokość x wysokość

Stalowe stelaże do biurek:

A wszystkie te niesamowite meble możesz kupić w takich kolorach:

 

W ofercie mamy także kolory, dodatkowo dostępne w rozmiarze 25 mm.

Meble biurowe od PK Studio

Produkujemy też biurka na zamówienie. Lubimy wyzwania, więc chętnie realizujemy oryginalne projekty poszczególnych osób lub przedsiębiorstw. Zawsze stawiamy na nieszablonowe pomysły, które jednocześnie doskonale sprawdzają się w praktyce. Ponadto, nasze wyroby charakteryzują się nienaganną estetyką i niezwykle nowoczesnym wzornictwem. Dostępne są w wielu niebanalnych kolorach i optymalnych rozmiarach. Świetnie dopasują się one do dosłownie każdej przestrzeni. Funkcjonalność naszych profesjonalnych produktów gwarantuje pełne zadowolenie z zakupu. Dbamy szczególnie o perfekcyjne wykończenie naszych mebli. Dodatkowo, oferujemy bardzo atrakcyjne ceny.

Biurka firmy PK Studio bez wątpienia stanowią ciekawą alternatywę dla popularnych na rynku produktów sieciowych. Wyobraźnią i poczuciem piękna znacznie górujemy nad takimi gigantami, jak: IKEA, JYSK, Agata Meble czy Black Red White. Jeśli szukasz unikatowych mebli, które wyśmienicie spełniają swoją rolę, to koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami bądź przekaż nam do wykonania swój własny projekt idealnego biurka!