Regały

W każdym biurze przydadzą się regały, które posłużą jako doskonałe miejsce na segregatory i dokumenty. Mogą w bezpieczny sposób przechowywać różne akcesoria biurowe. Ponadto, pozwalają na znaczne zaoszczędzenie przestrzeni. Dzięki nim, w pomieszczeniu możliwe jest utrzymanie ładu. Regały biurowe mają liczne zalety, wśród których nie wolno zapominać o dużej pojemności. W warszawskim PK Studio znajdziesz idealny mebel, w pełni odpowiadający Twoim potrzebom. Nasze profesjonalne wyroby charakteryzują się estetyką i wysoką jakością. Przykładamy dużą wagę do szczegółów i metod wykończenia naszych niebanalnych regałów.

Jako rzetelny producent mebli, specjalizujemy się w produkcji regałów do biur. Wykonujemy je z niezwykle solidnego materiału – płyty laminowanej. Zapewnia ona długą żywotność naszych mebli i sprawia, że są wyjątkowo odporne na zarysowania bądź wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Wykonujemy również regały na wymiar. Nasze zamówienia dostosowujemy ściśle do indywidualnych wymagań Klienta po to, aby zaspokoić oczekiwania nawet najwybredniejszych osób. Prowadzimy działalność na terenie całej Polski. Z ogromną pasją realizujemy wszystkie powierzone nam projekty. Dbamy o terminowość i proponujemy atrakcyjne ceny. Regały biurowe dostępne są w wielu modnych kolorach, nowoczesnych kształtach i standardowych wymiarach. Bez żadnego problemu wpasujesz je w swoją przestrzeń i poczujesz się komfortowo w tak dobrze wyposażonym miejscu pracy. W obecnej ofercie posiadamy:

  • regały przeszklone,
  • regały otwarte,
  • regały zamykane,
  • regały z wieloma półkami i/lub szufladami,
  • regały narożne,
  • regały o małej wysokości,
  • regały jednodrzwiowe i dwudrzwiowe.

wymiary: szerokość x głębokość x wysokość

A wszystkie te niesamowite meble możesz kupić w takich kolorach:

W ofercie mamy także kolory, dodatkowo dostępne w rozmiarze 25 mm.

Regały od PK Studio

Regały biurowe to niewątpliwie uniwersalne meble, które zawsze możesz wykorzystać dokładnie w taki sposób, jaki akurat Ci odpowiada. Znajdziesz w nich odpowiednie miejsce dla każdej rzeczy. Przestronność, funkcjonalność całej konstrukcji powoduje, że to przedmiot, który po prostu cieszy oczy; sprawia przyjemność swoim widokiem i urozmaica otoczenie. Naszej firmie niesłychanie zależy na ładnych i przydatnych produktach. Użyteczność oraz estetyka to wartości, na których nasz wykwalifikowany personel opiera swoje nietypowe pomysły. Tak oryginalnych i wytrzymałych regałów nie znajdziesz nawet w popularnym sklepie IKEA. Przebijamy jego ofertę pod wieloma względami, proponując nieszablonowe rozwiązania, które idealnie sprawdzają się w rzeczywistości.