Meble biurowe Białołęka

Każde biuro wymaga odpowiedniego wyposażenia. Jak urządzić miejsce pracy, aby odpowiadało funkcjonalności i nowoczesnym trendom? Dostosuj wygląd pomieszczenia do potrzeb Twojej firmy i postaw na meble biurowe na wymiar, dzięki którym wnętrze zyska nowe oblicze. Praktyczne rozwiązania i wysoka jakość surowców, zapewnią elegancki i stylowy wygląd pomieszczeń biurowych i gabinetów. Biurka i szafy aktowe wykonywane na zamówienie przez PK Studio to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort pracy i harmonię.

Meble biurowe oraz meble gabinetowe na zamówienie na terenie Białołęki i całej Warszawy. Oferujemy swoje usługi w dzielnicach, takich jak:

  • Śródmieście,
  • Mokotów,
  • Rembertów,
  • Ursus,
  • Wola.

Garderoby na wymiar

Garderoba to miejsce, które charakteryzować powinno się dużą ilością szafek i szuflad. Najlepszym sposobem na praktycznie rozplanowanie naszego wnętrza i wykorzystanie wszystkich zbędnych zakamarków, jest stworzenie garderoby na zamówienie, która pozwoli nam pomieścić wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Solidne wykonanie i staranna kompozycja, sprawią, że garderoba sprosta wymaganiom Klientów, którzy cenią sobie porządek i wygodę. Jeżeli nie planujesz przeznaczać większej przestrzeni na garderobę, postaw na garderobę do przedpokoju, którą PK Studio wykona na zamówienie.

Meble kuchenne

Funkcjonalność kuchni jest niezwykle ważnym czynnikiem podczas jej urządzania. Nieprzemyślana aranżacja utrudnia codziennie czynności i sprawia, że trudno zachować nienaganny porządek. Specjaliści PK Studio pomogą dobrać odpowiednie meble kuchenne na wymiar, które dostosowane zostaną do konkretnej kuchni i oczekiwań jej właścicieli. Stwórz projekt wymarzonych mebli na zamówienie lub skorzystaj z bezpłatnego projektu naszych pracowników. Proponujemy blaty kuchenne oraz szafki kuchenne wysokiej jakości, dzięki którym przebywanie w kuchni stanie się czystą przyjemnością.

Szafy

Skorzystaj z oferty mebli na zamówienie PK Studio i ciesz się solidną konstrukcją swoich mebli. Wybierz szafę na zamówienie, która odpowie Twoim indywidualnym potrzebom.

Szafy na wymiar przesuwanymi drzwiami wykonywane są na ramie aluminiowej z wypełnieniem w postaci lustra, mlecznego szkła, szkła lacobel, bądź płyty MDF.