Szafki

Oprócz szaf, regałów, biurek oraz kontenerów, to właśnie szafki odpowiadają za optymalne zagospodarowanie przestrzeni. Od wyboru szafek zależy, czy w wygodny sposób pomieścimy wszystkie niezbędne akcesoria biurowe, i czy uda nam się przy tym zachować upragniony porządek. Aby wszystko miało wyznaczone miejsce, należy dobierać szafki pod kątem indywidualnych potrzeb. Nasza profesjonalna firma, której siedziby mieszczą się w Warszawie, proponuje własne, przestronne oraz przemyślane projekty, ale także realizuje konkretne zamówienia Klientów z całej Polski. Wszystko robimy po to, żeby byli Państwo w pełni zadowoleni z codziennego użytkowania naszych mebli.

Szafki naszego pomysłu odznaczają się ponadprzeciętną trwałością, ponieważ wykonane są z niezwykle wytrzymałej płyty laminowanej. Materiał ten sprawia, że wyroby te cieszą się dużą odpornością na uszkodzenia i praktycznie nie ulegają zadrapaniom. Służą bez zarzutu przez wiele lat. Zawsze gwarantujemy produkty najwyższej klasy w rozsądnej cenie. Naszym priorytetem jest funkcjonalność oraz wyjątkowo nowoczesna estetyka naszych szafek. Wykwalifikowany personel PK Studio nieustannie dba o atrakcyjność wyrobów. W naszej ofercie posiadamy szafki stojące różnego rodzaju, o zmiennych wymiarach, praktycznych kształtach i stylowych kolorach. Należą do nich m.in.:

  • szafki narożne,
  • szafki z półkami,
  • szafki jednodrzwiowe i dwudrzwiowe,
  • szafki o jednolitej konstrukcji,
  • szafki dzielone.

wymiary: szerokość x głębokość x wysokość

A wszystkie te niesamowite meble możesz kupić w takich kolorach:

W ofercie mamy także kolory, dodatkowo dostępne w rozmiarze 25 mm.

Szafki od PK Studio

Szerokie zastosowanie naszych szafek zapewnia bezsprzeczne zadowolenie z ich korzystania. Oryginalne i tworzone z fantazja wyroby PK Studio w niczym nie ustępują sieciowym produktom firmy IKEA. W naszej działalności nie ma miejsca na choćby najmniejszy błąd, dlatego tak dużo ciężkiej pracy wkładamy w idealne wykończenie naszych mebli, przez co te niepospolite konstrukcje zbliżają się do perfekcji, na ile tylko jest to możliwe.

Produkując nasze wyroby, pragniemy sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych Klientów. Szafki biurowe to uniwersalne meble, które świetnie odgrywają swoją rolę także poza miejscem pracy. Ich głównym zadanie jest bezpieczne przechowywanie rozmaitych rzeczy, przy zapewnieniu komfortowego ładu, i trzeba przyznać, że robią to naprawdę znakomicie. Dzięki nim, aranżacja biur, sal konferencyjnych czy gabinetów przestanie sprawiać jakikolwiek problem, ponieważ nasze meble dostosują się do Ciebie – nigdy odwrotnie!