Szafy wnękowe

Szafy wnękowe to wyjątkowo pojemne i niezwykle funkcjonalne meble. Rola, którą mają za zadanie grać polega przede wszystkim na optymalnym zagospodarowaniu przestrzeni. Sprzyjają również zachowaniu porządku. Gdy w szafie wszystko leży na swoim miejscu, to w takiej sytuacji o wiele łatwiej jest utrzymać upragniony ład oraz czystość. Firma PK Studio oferuje Państwu bardzo wygodną możliwość wykonania szaf na wymiar, poprzez indywidualne zamówienie. Obecnie nasza oferta obejmuje szafy:

  • wnękowe,
  • przesuwne,
  • ubraniowe,
  • narożne,
  • skośne.

Nasze solidne produkty dostosowywane są do konkretnych potrzeb tak, aby spełniać wymagania Klienta. Zawsze dostępne są one w różnych stylowych kolorach, zmiennych wymiarach oraz konfiguracjach. Dodatkowo, oferujemy je w bardzo rozsądnych cenach. Wyposażamy nasze szafy w praktyczne półki i liczne szuflady, o których przydatności nie trzeba nawet zapewniać. Szafa to uniwersalne miejsce, gdzie zmieszczą się nie tylko ubrania, lecz także sprzęt różnego rodzaju, buty czy dodatki. Wytrzymała konstrukcja pozwala na długą żywotność wyrobu, a nowoczesny design efektownie ozdabia otoczenie. Szafy świetnie nadają się do sypialni, przedpokoju i salonu. Z ich imponującą przestronnością możesz zapomnieć o bałaganie. Preferujemy trwałe ramy:

-aluminiowe,

– satynowe,

– drewniane.

Szafy wnękowe od PK Studio

PK Studio to rzetelny i doświadczony producent, który dba o szczegóły wykończenia i staranność produkcji. Nasze meble wyróżniają się oryginalnością oraz niebywałą pomysłowością. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że jakość to jedna z najważniejszych spraw, dlatego nasz personel stawia na najwyższej klasy materiały. Sprawdź, co potrafimy! Skontaktuj się z nami w celu nawiązania współpracy i ciesz się idealną szafą, która bez najmniejszego problemu pomieści wszystkie Twoje ulubione ubrania, a nawet więcej!