PK Studio – meble na zamówienie

PK Studio to firma z siedzibą w Warszawie, która zajmuje się produkcją mebli z płyt laminowanych. Wykonujemy meble na zamówienie dla klientów prywatnych, jak i firm. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór mebli kuchennych i biurowych, jednak specjalizujemy się również w projektowaniu mebli na wymiar, według indywidualnych pomysłów Klienta, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Nowoczesne meble kuchenne i biurowe

Firma PK Studio stale poszerza swój asortyment o nowe wzory i innowacyjne rozwiązania. Meble, które oferujemy naszym Klientom odznaczają się nowoczesnym wyglądem, solidnym wykonaniem i niebanalnym wykończeniem. Pozwolą one stworzyć idealną aranżację domowych i biurowych wnętrz, zapewniając im jedyną w swoim rodzaju atmosferę, a ich użytkownikom – nieocenioną wygodę.

PK Studio – najwyższa jakość mebli w najniższych cenach

Klientom gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych przez nas mebli, szybką realizację zamówień na terenie całego kraju oraz konkurencyjne ceny. Systematycznie rozrastająca się baza logistyczna umożliwia nam dotarcie do osób z różnych części Polski, jak i Europy.

Grono naszych odbiorców stale powiększa się o kolejnych zadowolonych Klientów. Z powodzeniem realizujemy duże zlecenia dla instytucji państwowych oraz prywatnych, jak i te mniejsze dla osób indywidualnych.