Szafy biurowe

Bez wątpienia, szafa jest istotnym elementem wyposażenia w każdym biurze. To najlepsze miejsce do bezpiecznego oraz wygodnego przechowywania stosów dokumentów, segregatorów i innych niezbędnych przyborów biurowych. Można nawet powiedzieć, że dobra szafa zapewnia porządek w całym pomieszczeniu. Odnajdziesz w niej potrzebne dokumenty w szybki i łatwy sposób oraz doprowadzisz do ładu specyficzny chaos, w jaki często popadają wszystkie biurowe rzeczy. Odpowiednia szafa musi być przede wszystkim funkcjonalna, ale przydałoby się również, aby była pojemna i miała estetyczny wygląd. Świetnie trafiłeś! Warszawskie PK Studio oferuje wyjątkowy wybór szaf biurowych, spośród których każdy swobodnie dopasuje mebel, odpowiadający jego wymaganiom.

Nasza firma zajmuje się produkcją nowoczesnych szaf biurowych, które powstają z myślą o nawet najbardziej wymagających gustach naszych Klientów z całej Polski. Z zapałem realizujemy także projekty mebli na zamówienie. Nasz wykwalifikowany personel przygotował specjalnie dla Państwa szafy biurowe różnego typu, m.in.:

  • narożne,
  • jednodrzwiowe,
  • dwudrzwiowe,
  • jednolite,
  • dzielone,
  • z jedną półką,
  • z wieloma półkami,
  • z jedną szufladą,
  • z kilkoma szufladami.

wymiary: szerokość x głębokość x wysokość

A wszystkie te niesamowite meble możesz kupić w takich kolorach:

W ofercie mamy także kolory, dodatkowo dostępne w rozmiarze 25 mm.

Meble biurowe od PK Studio

Nasze produkty dostępne są w wielu kolorach, wszystkie mają możliwość zamknięcia na klucz. Produkujemy je zazwyczaj w optymalnych, standardowych wymiarach; za każdym razem parametry zależą jednak od konkretnych oczekiwań Kupującego. Szafy wykonane są z niezwykle wytrzymałej płyty laminowanej, co zapewnia meblom długi czas użytkowania. Wyjątkowy materiał sprawia, że szafy biurowe są odporne na ścieranie bądź uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo, zawsze dbamy o zachowanie rozsądnej ceny, w której można nabyć nasze profesjonalne wyroby. Naszym priorytetem jest praktyczność szaf. Ponadto, niezmiernie zależy nam na najwyższej jakości naszych wyrobów.
Szeroka oferta szaf biurowych naszej firmy gwarantuje znalezienie właściwego mebla i pełną satysfakcję z tak dokonanego wyboru. Nasze finezyjne oraz stylowe szafy są propozycją nie do odrzucenia. Śmiało możemy pochwalić się, że jesteśmy godną konkurencją dla takich liderów na rynku meblowym, jak np. IKEA. Mamy ogromną nadzieję, że nasze nienaganne szafy będą z czasem cieszyły oczy coraz liczniejszego grona pracowników biurowych, doskonale służąc im przy codziennej pracy.