Meble biurowe Bemowo

Proponujemy pomysłowe rozwiązania i profesjonalne wykonanie – skorzystaj z naszej oferty mebli biurowych na zamówienie. Doświadczeni pracownicy i surowce wysokiej jakości, zagwarantują Państwu pełną satysfakcję na długie lata. Dostosuj meble biurowe do potrzeb swojej firmy lub gabinetu. Zrealizuj własną wizję, bądź skorzystaj z rady wykwalifikowanych specjalistów. Meble gabinetowe na zamówienie wykonujemy na terenie Bemowa, jak i całej Warszawy. Postaw na biurka biurowe, szafy oraz szafy aktowe dopasowane do Twojego wnętrza i ciesz się przemyślaną aranżacją miejsca pracy. Meble biurowe Bemowo PK Studio wykonywane są z płyt laminowanych o grubości 18 mm, cechujących się dużą wytrzymałością i żywotnością.

Garderoby

Wykonujemy także garderoby na zamówienie, które pozwolą Państwu na praktyczne zaplanowanie wnętrza. Planujesz garderobę na poddaszu? Garderoba na wymiar stanowi idealne rozwiązanie. Meble na zamówienie w PK Studio to gwarancja jakości i atrakcyjna cena. Garderoba na wymiar w Twoim domu sprawi, że pomieścisz ubrania i dodatki w funkcjonalny i wygodny sposób.

Meble kuchenne

Meble kuchenne na wymiar PK Studio w Warszawie, stanowią idealne rozwiązanie dla każdej kuchni. Eleganckie i nowoczesne meble kuchenne na zamówienie dodadzą wnętrzu niepowtarzalnej świeżości i stylu. Blaty kuchenne wykonane z wysokiej jakości materiałów łatwych do czyszczenia i opornych na zniszczenia, umilą czas spędzony na przygotowywaniu posiłków. Praktyczne rozplanowanie szafek kuchennych na wymiar, pomoże rozmieścić urządzenia kuchenne i produkty spożywcze, a przy tym cieszyć się ich przestronnością.

Szafy

Szafy przesuwane do przedpokoju lub na poddasze, pomogą zachować porządek i ład pomieszczenia. Wybierz szafy narożne lub szafy wnękowe – PK Studio dostosuje się do Państwa oczekiwań i stworzy projekt odpowiadający potrzebom każdego Klienta na terenie Bemowa i całej Warszawy, m.in. na:

  • Bielanach,
  • Pradze Południe,
  • Rembertowie,
  • Wilanowie.

Szafy na wymiar przesuwanymi drzwiami wykonywane są na ramie aluminiowej z wypełnieniem w postaci lustra, mlecznego szkła, szkła lacobel, bądź płyty MDF.