Szafki stojące

Szafki stojące kuchenne dopełniają całościowego wyposażenia tego wyjątkowego pomieszczenia. Idealnym rozwiązaniem jest dopasowanie ich do szafek wiszących po to, aby stworzyć kompozycję atrakcyjną wizualnie. Celem nadrzędnym w tym przypadku pozostaje jednak funkcjonalność i stopień użyteczności. Tylko właściwy wybór jest w stanie zagwarantować pełen komfort oraz satysfakcję, dlatego nasza firma wychodzi naprzeciw Klientom z całej Polski. Świadczymy swoje usługi nie tylko w Warszawie, lecz także na terenie całego kraju.

PK Studio oferuje różne szafki wiszące. Wszystkie wykonane są z niezwykle wytrzymałej płyty laminowanej, która zapewnia meblom ogromną trwałość i optymalnie chroni ich powierzchnię przed uszkodzeniami mechanicznymi. Fronty naszych mebli tworzymy natomiast z płyt:

  • laminowanych,
  • MDF lakierowanych,
  • fornirowanych.

Pomysł ten sprawia, że szafki są praktycznie odporne na zarysowania, o które dosyć łatwo w kuchni, szczególnie w czasie przygotowywania posiłków. Produkty dostępne są w wielu stylowych kolorach. Posiadają nowoczesne kształty i modny design. Ponadto, występują w szerokim zakresie wymiarów. Dodatkowo, odznaczają się dużą pojemnościa. To ich niewątpliwa zaleta. Nasza firma proponuje również realizację profesjonalnych szafek stojących na wymiar, na indywidualne zamówienie Klienta, dzięki czemu wyrób odpowiada wszelkim wymaganiom Kupującego. Taka możliwość porozumienia powoduje, że współpraca jest niezwykle wygodna i pozbawiona ryzyka jakiegokolwiek błędu. Zawsze oferujemy uczciwe ceny. Obecnie nasza bogata oferta zawiera:

  • szafki stojące narożne,
  • szafki stojące otwarte lub zamykane,
  • szafki stojące oszklone,
  • szafki stojące jedno- lub dwudrzwiowe,
  • szafki stojące pionowe lub poziome,
  • szafki stojące o różnej liczbie i konfiguracji półek oraz szuflad.

wymiary: szerokość x głębokość x wysokość

A wszystkie te niesamowite meble możesz kupić w takich kolorach:

Wybierz blat mebli kuchennych:

Szafki stojące od PK Studio

Szafki stojące, oprócz swoich użytkowych funkcji, są też przedmiotem wysoce estetycznym. Efektownie urozmaicają one kuchnię, w której liczy się wystrój. Atrakcyjna wizualnie przestrzeń w znacznym stopniu wpływa na nasz ogólny nastrój, więc nie wolno zaniedbać tej istotnej kwestii, jaką jest wygląd naszych mebli. Poza tym, to oczywista sprawa, że każdy człowiek woli jeść w ładnym, schludnym otoczeniu, gdzie czuje się bezpiecznie i swobodnie. Dowiedz się nieco więcej o naszych szafkach stojących i wybierz coś dla siebie lub zaproponuj naszemu personelowi swój własny plan na szafkę idealną! Wykonamy ją dokładnie tak, jak zechcesz.