Kontenery

Kontenery biurowe to niezwykle potrzebny i uniwersalny rodzaj mebla. Można w nich przechowywać przeróżne rzeczy, zaczynając od dokumentów oraz przyborów biurowych, a kończąc na sprzęcie elektronicznym. To świetne miejsce na rozmaite przedmioty. Kontenery zapewniają porządek, ich niesamowita pojemność pozwala na znaczną oszczędność przestrzeni. Odznaczają się one wyjątkową uniwersalnością i przydadzą się w każdym przedsiębiorstwie. Z nami dopasujesz kontener właściwy do swoich konkretnych potrzeb.

Warszawska firma PK Studio oferuje produkty najwyższej jakości, które regularnie dostarcza na teren całego kraju. Nasze profesjonalne usługi cenią sobie szczególnie mieszkańcy Wrocławia i Poznania. Specjalizujemy się w produkcji mebli z płyty laminowanej. Przyjmujemy indywidualne zamówienia. Kontenery naszego wykonania wyróżniają się trwałością i stabilnością. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Zarysowania nie pozostawiają na nich śladów. Ponadto, kierując się uczciwością, proponujemy przystępne ceny. Dodatkowo, kontenerom biurowym naszego pomysłu nie można odmówić dużej pojemności i funkcjonalności. Preferujemy standardowe wymiary bądź dostosowujemy je do wymagań danego Klienta. Nowoczesne kontenery dostępne są w wielu atrakcyjnych kolorach. Posiadamy różne typy tych mebli, w tym:

  • kontenery z wieloma szufladami,
  • kontenery jednolite,
  • kontenery z jedną szufladą (o dużej głębokości i wysokości).

wymiary: szerokość x głębokość x wysokość

A wszystkie te niesamowite meble możesz kupić w takich kolorach:

W ofercie mamy także kolory, dodatkowo dostępne w rozmiarze 25 mm.

Kontenery od PK Studio

Kontenery biurowe to idealne rozwiązanie dla każdej firmy. Ich wielofunkcyjność i estetyczny wygląd urozmaici codzienną pracę, a przy tym znacznie przyczyni się do zachowania ładu w pomieszczeniu. Ten stylowy mebel dopełni wyposażenia Twojego lokalu. Gwarantujemy długi czas użytkowania naszych starannie wykonanych kontenerów. Będą one służyć bez zarzutu przez wiele lat.