Szafy ubraniowe

Szafa ubraniowa to mebel niezbędny zarówno w każdym domu, jak też  w biurze. Dzięki niej, ubrania są bezpiecznie przechowywane w optymalnych warunkach; nie gniotą się i nie są porozrzucane po całym pomieszczeniu, co z kolei zapewnia nam komfortowe miejsce do pracy. Dopasowanie szafy zależy od naszych potrzeb i przestrzeni, jaką dysponujemy. Przy zakupie, warto zwrócić uwagę na funkcjonalność produktu oraz jakość jego wykonania. Doświadczony producent mebli PK Studio, który ma swoją siedzibę w Warszawie, oferuje niezawodne szafy ubraniowe. Przyjmujemy także  indywidualne zamówienia na meble z terenu całej Polski. Realizujemy nasze projekty z pasją, zawsze mając na celu pełne zadowolenie Klienta. Zatem nieważne, czy mieszkasz w Krakowie, czy w Poznaniu – idealna szafa dotrze do Ciebie w terminie!

Nasza firma proponuje profesjonalne szafy ubraniowe różnego rodzaju. Znajdują się wśród nich m.in.:

  • szafy jednodrzwiowe,
  • szafy dwudrzwiowe,
  • szafy narożne,
  • szafy jednolite,
  • szafy dzielone,
  • szafy wnękowe.

wymiary: szerokość x głębokość x wysokość

A wszystkie te niesamowite meble możesz kupić w takich kolorach:

W ofercie mamy także kolory, dodatkowo dostępne w rozmiarze 25 mm.

Meble biurowe od PK Studio

Wszystkie wykonane zostały z bardzo wytrzymałej płyty laminowanej, dzięki której te produkty cieszą się niezmiernie długim czasem użytkowania. Cechuje je wysoka odporność na wszelkie uszkodzenia, a nawet na poważne zarysowania. Szafy na ubrania dostępne są w wielu modnych kolorach. Stabilna konstrukcja wyrobów stanowi o ich najwyższej klasie, a estetyczny wygląd efektownie urozmaici każdy stylowo urządzony pokój. Optymalna pojemność i wybrane przez Klienta wymiary nie pozwolą na niezręczną sytuację, gdy jakieś ubranie bądź dodatek nie znajdą w niej miejsca dla siebie. Co więcej, nasze nowoczesne szafy ubraniowe, które robimy na wymiar bez najmniejszego problemu dorównują trwałością popularnym produktom z sieci IKEA oraz innych sklepów meblowych.
Firma jest rzetelnym producentem, który chce zapewnić Kupującym wysokiej jakości wyroby w stosunkowo niskich cenach. Nasza ciężka praca staje się wartościowa dopiero wtedy, gdy dowiadujemy się o zadowoleniu naszych Klientów. Dlatego dajemy z siebie wszystko, aby zaspokoić Państwa potrzeby. Dostosujemy się do nawet najbardziej wybrednych gustów. Wybierz coś z naszej oferty lub prześlij nam swój oryginalny pomysł na doskonałą  szafę ubraniową, a my z przyjemnością ją dla Ciebie wykonamy!